کاشی Nanofantasy / Apavisa

این کاشی ها، با توجه به سبک های معماری معاصر و بویژه، معماری مینیمال طراحی شده اند. همانطور که در تصویر مشخص است طرح کاشی برای ایجاد یک فضای مدرن و مینیمال، بسیار کارا است. در ادامه برای آشنایی با رنگ، اندازه ها، انواع و شرکت سازنده ی این کاشی با ما همراه باشید.

در زیر نمونه های دیگری از این کاشی را مشاهده می نمایید.

 

 

کاشی،متریال کاشی

 

کاشی،متریال کاشی

 

 

آپاویزا

خالق تجربه ای نوین در دنیای کاشی های پرسلانی:
با تکیه بر اصول طراحی و زیباشناسی و با الهام از ۴ عنصر مهم در معماری یعنی فلز، چوب، سنگ و بتن و تلفیق آن با پیشرفته ترین تکنولوڑی تولید کاشی های پرسلان، آپاویزا دست به خلق آثاری زده که امروزه در زمره انتخاب معماران و کارفرمایان برجسته دنیا قرار گرفته است.
شرکت مهرآذر فارس با پيشينه ای طولانی در زمينه فعاليت های بازرگانی، از سال ۱۳۸۲ واردات و توزيع محصولات نوين ساختمان را آغاز کرده و هم اکنون به عنوان مجموعه ای پيشرو در اين زمينه محسوب مي گردد. در حال حاضر اين شرکت نمايندگی انحصاری مجموعه ای از محصولات ساختمانی شامل شيرآلات بهداشتی، کاشی و سراميک و تجهیزات مدرن سرویس بهداشتی از برند های معتبر اروپايی و آسيايی را دارا می باشد. ارايه ضمانت نامه رسمی، خدمات پس از فروش، نصب و اجرا و همچنين مشاوره فنی و طراحی بر حسب نياز پروژه های مسکونی، تجاری ، گردشگری و بيمارستانی و ارايه راهکارهای ويژه سرويس های بهداشتی مکانهای عمومی از جمله خدمات اين شرکت مي باشد.

 

 

کاشی،متریال کاشی

کاشی،متریال کاشی

 

 

این کاشی در اندازه های 45×90, 30×90, 15×90 و با دو ضخامت 11mm + 5mm تولید می شوند. بروشور شرکت تولید کننده ی این کاشی را می توانید از اینجا دانلود کنید. اطلاعات تماس نیز در این بروشور موجود است.