میکروسمنت نما

میکروسمنت

میکروسمنت نما به‌عنوان يك پوشش نهايي براي نماي ساختمان و بخش‌های مختلف ساختمان و خانه از جمله پلكان، راه‌پله، ایوان، محوطه ورودي ويلا و ساختمان، تراس و نیمکت کاربرد فراوانی دارد. ميكروسمنت روی نماي ساختمان چيزي بسيار فراتر از  یک سبک معماری ساده و معمولي را ارائه می‌کند. با استفاده از ميكروسمنت نما، از طریق یک پوشش همگن و ضد آب، سبکی مدرن و امروزی را در طراحي خود خواهيد داشت.

نماي ميكروسمنت، علاوه بر زيبايي بصري و ظاهري پوششي با مقاومت بالا در برابر ترک خواهيد داشت. روکشی که می‌توانید بنا به سليقه و ديزاين لايه نهايي صاف یا روستيك داشته باشيد.

تغییرات دما یا گذر زمان دیگر مشکلی برای حفظ وضعیت مناسب نما نخواهد بود. میکروسمنت برخلاف مصالح قديمي سنتی نیازی به رنگ‌آمیزی ندارد. به هر پروژه بازسازي یا نوسازی يك نظم و يكپارچگي بصري با بيشترين کارایی را می‌دهد.

میکروسمنت نما

 

با انتخاب ميكروسمنت براي نماي ساختمان، دیگر نگراني از بابت ظاهر آن نخواهيد داشت، چراكه باگذشت زمان چنین پوششی به دلیل مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش زرد نمی‌شود و تغيير رنگ نمی‌دهد. ميكروسمنت برای بازسازی دیوارهای بيروني ساختمان گزینه‌ای ایده‌آل است چرا كه شما در کوتاه‌ترین زمان ممكن می‌توانید نماي بيروني ساختمان را متحول كنيد. به لطف چسبندگی خوب، ميكروسمنت را می‌توانید بر روی انواع سطوح و پانل‌ها اعمال کنيد. به‌خاطر داشته باشيد که این محصول يك متريال دوستدار محیط‌ زیست است و مواد سمي از خود آزاد نمی‌کند. این متريال مقاومت بالایی در برابر سرما دارد.

اهميت وضعيت جوي و دماي هوا در اجراي ميكروسمنت نما

توجه كنيد که پروژه میکروسمنت نما باید در دمای کمتر از 8 درجه سانتی‌گراد انجام شود.

مراحل اجراي ميكروسمنت نما به‌این‌ترتیب است:

  • آماده‌سازی بستر كار
  • اجراي ملات ابتدايي خاک با ماسه کوارتز
  • اجراي لایه اول میکروسمنت
  • اجراي لایه دوم میکروسمنت
  • اجراي لاك محافظ ميكروسمنت

توجه داشته باشيد كه كار ميكروسمنت و به‌ویژه ميكروسمنت نما را به دست اهل‌فن و تيم باتجربه بسپاريد زیرا لایه‌های ميكروسمنت بايد یکی‌یکی اجرا شوند و قبل از خشک‌شدن متريال، درزها و اتصالات باید پردازش شوند.