قیمت نبشی منقطع

جنس: ورق فولاد گالوانیزه
طول: 30 سانتی‌متر
ضخامت: 1 میلی‌متر
طول بال: 7 و 10 سانتی‌متر

نبشی منقطع یکی از جدیدترین نوع وال پست‌ها می‌باشد که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت تولیدی پوکاسازه نیز اقدام به تولید این نوع از وال پست‌ها می‌کند. جنس این وال پست از ورق فولاد گالوانیزه می‌باشد و نیازی به ضدزنگ داشتن ندارد و در برابر پوسیدگی‌ها کاملاً مقاوم می‌باشد. ضخامت این محصول 1 میلی‌متر می‌باشد، اما از آنجایی که ورق این محصول دارای نک (شیارها و فرورفتگی های روی آن) می‌باشد استحکام به مراتب بالایی دارد. این کار باعث شده تا میزان مواد اولیه مورد استفاده به 50 درصد کاهش یابد و در عین حال استقامت آن از ورق گالوانیزه 20 میلی‌متری نیز بالاتر باشد. نبشی منقطع که با نام نبشی نگه دارنده دیوار نیز شناخته می‌شود دارای سایزهای متفاوتی نیست، یعنی تنها در طول 30 سانتی‌متری تولید و استفاده می‌گردد. اما طول بال آن می‌تواند متفاوت باشد و همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این محصول دارای طول بال 7 و 10 سانتی‌متری می‌باشد.

از مزایای اصلی این وال پست‌ها در مقایسه با انواع دیگر وال پست مانند وال پست منقطع این است که می‌توان بعد از دیوار‌چینی از آن استفاده کرد. و نصب بسیار ساده‌ای دارد. در صورتی که انواع دیگر وال پستها مانند وال پست کناری و وال پست میانی باید حتماً قبل از دیوارچینی نصب گردند.

پس مشاهده می‌کنید که این نوع وال پست‌ها چقدر مقرون به صرفه و بهینه‌تر می‌باشد.

نبشی منقطع بر خلاف نمونه‌های دیگر وال پست دارای ورقی است که از ضخامت تنها 1میلی‌متری برخوردار است. این ضخامت اندک که در پیشتر گفتیم به خاطر وجود نک‌های روی آن استحکام بالایی دارد، سبب شده است که قیمت این محصول کمتر باشد. نصب بعد از اجرای دیوار نیز از برخی از هزینه‌های عدم بررسی صحیح قبل از اجرا جلوگیری می‌کند. در کل می‌توان گفت که به صرفه‌ترین انتخاب برای تسلیح دیوار این محصول می‌باشد.

 

 

قیمت نبشی منقطع