طرح ویلا کوچک لاکچری

یکی از جذاب‌ترین نمونه‌های ویلا کوچک، طراحی به سبک معاصر است. این ویلا همان‌طور که از تصویر آن پیدا است، دو ورودی دارد. با عبور از ورودی اول وارد یک اتاق بزرگ و باز خواهید شد. فضای ناهارخوری مقابل آشپزخانه قرار دارد که دارای یک جزیره، یک اسنک بار و یک انباری جداگانه است. سوئیت مستر خصوصی شامل یک حمام مجلل (با سینک دوگانه) و یک کمد دیواری بزرگ می‌شود.

طبقه دوم شامل دو اتاق خواب، یک حمام کامل و یک فضای زیر شیروانی (ایده‌آل برای استراحت) است. در طبقه پایین نیز، فضایی برای یک اتاق خانوادگی و همچنین یک حمام اضافی وجود دارد.

 

 

موارد مهم در طراحی ویلا کوچک

 

ویلا لاکچری ۲۱۹ متری

 

در این ویلا می‌توان طراحی تک رنگ و کلاسیک را مشاهده کرد. پنجره‌های آن به دلیل الهام از خانه‌های سبک سنتی، به‌خوبی فاصله گرفته‌اند. همچنین دارای یک ایوان کوچک پشتی است که اعضای خانواده می‌توانند فضای دیگری را به غیر از میز ناهارخوری داخل، برای صرف غذا انتخاب کنند. این خانه با داشتن یک پلان ۲۰۰ مترمربعی، شامل سه اتاق خواب، سه حمام و یک گاراژ است که دو ماشین را در خود جای می‌دهد.

 

 

طراحی ویلا کوچک

 

ویلا ۲۰۰ متری

 

دیوارهای بیرونی این ویلا به رنگ‌های نارنجی روشن و سبز با آسترهای سفید و قهوه‌ای رنگ‌آمیزی شده‌اند. این ویلای ۲۰۰ مترمربعی که توسط معماران حرفه‌ای طراحی شده، شامل دو اتاق خواب، ۳ حمام، ۲ ناهارخوری (داخل و بیرون) و غیره است.

 

200 متری طراحی ویلا کوچک

 

ویلا ۲۵۰ متری

 

یکی دیگر از نمونه‌های طراحی ویلا کوچک این سازه ۲۵۰ متری است. در این ویلا لاکچری دو طبقه، از نمای سنگ و رنگ‌های قهوه‌ای برای القای حسی نوستالژیک استفاده شده است. در داخل ویلا، چهار اتاق خواب (سه اتاق در طبقه بالا و یک اتاق در طبقه همکف)، سه حمام، دو منطقه غذاخوری و دو اتاق نشیمن بزرگ جای گرفته‌اند.

 

 

طراحی ویلا کوچک - لاکچری و مدرن 250 متری