طراحی داخلی شرکت نرم افزاری

طراحی داخلی شرکت ThoughtWorks  که درجامعه توسعه نرم افزارشناخته شده است با ایده نشان دادن ویژگی های این شرکت انجام شده است.حتی کسانی که با این شرکت آشنایی ندارند می توانند با یک جست وجو ساده درموتورهای جست وجو اطلاعات زیادی درباره آن به دست بیاورند و از خلاقیت و رزومه درخشان شان شوکه شوند. ThoughtWorksبه عنوان یک رهبر جهانی در طراحی وسفارشی سازی نرم افزار برای توسعه طراحی با کیفیت بالا در عین حال پیچیده،نوآورانه و خلاق تمرکز کرده است.این هدف باعث پیشرفت کل صنعت و خلق نوآورانه همگام با ارتقاء چرخه محیط زیست می شود.

 

 

طراحی داخلی دفترکار
شرکت نرم افزاری
طراحی داخلی شرکت it
طراحی ورودی شرکت
طراحی داخلی دفترکار
شرکت نرم افزاری

به محض آنکه به ورودی این شرکت می رسید با میز پذیرشی شبیه به شکل الماس برش خورده روبه رو می شوید.لوگو شرکت بالای میز پذیرش با نورپردازی مناسب در سقف طراحی شده است که توانسته قدرت و منحصر به فردی شرکت را در ذهن مراجعه کنندگان ایجاد کند.با صرف نظراز طراحی اتاق کنفرانس و میز،تغییرات سقف با یک زاویه خاص کنترل می شود.زاویه های مختلف جلوه های متفاوت بصری را نشان می دهند و منحصربه فردی فضا و سبک آن را نیز به خوبی نمایان می کند.

 

 

طراحی داخلی اتاق جلسه
طراحی رسپشن
طراحی فضای استراحت کارمندان
طراحی اتاق جلسه

شرکت نرم افزاری

 

در این دفترکار اتاق های کنفرانس بزرگ و کوچک با رنگ های مختلف فرش تزئین شده است و نکته ی جالب آن امتداد تا دیوار است.با به کارگیری این تکنیک منحصربه فرد بودن هراتاق با استفاده از وسایل و لوازم یکسان افزایش یافته است.دراین دفترکار،تمام کارکنان میزکار ثابت خود را ندارند و تعدادی قفسه قفل دار برای کارکنان در نظرگرفته شده است.این طراحی به طور قابل ملاحظه ای به افزایش تحرک کارمندان کمک کرده است. در سمت راست دفترکار،فضایی برای زمان استراحت و صرف چای و قهوه برای کارکنان در نظرگرفته شده است و تمام نوشیدنی ها کاملا رایگان در اختیار کارمندان قرار می گیرد.این طراحی ترکیبی از گرایش ها،سبک ها و علایق می باشد که به خوبی باهم ادغام شده اند.

 

 

طراحی اتاق جلسه
طراحی داخلی اداری
طراحی داخلی اداری
طراحی اتاق انتظار
طراحی اداری
طراحی اداری

شرکت نرم افزاری

 

منبع:officesnapshots.com