طراحی داخلی دفترکار هلدینگ با استاندارهای بین المللی

همکاری مابین طراحان و معماران خلاق منجر به یک دید مشترک برای ایجاد و ارائه طرح های معتبر بین المللی فضاهای هولدینگ می شود. به اشتراک گذاشتن ایده خلاقانه دو نابغه در معماری منجر به طراحی و اجرا یک فضای کار اداری خاص برپایه نیاز ها و عملکردی اجرایی شده است. شرکت هولدینگ دبی مجموعه ای از چندین شرکت که در 12 بخش صنعت فعالیت میکنند تشکیل شده است. نیروی کار برجسته، نوآوری ها راهی برای رهبری کردن در راستای رسیدن به اهداف دراز مدت دولت به کار برده شده است. بنابراین با الهام گیری از این ارزش ها، طراحی دفتر کار آغاز شده و به سوی افزایش بهره وری قدم برداشته شده است.
طراحی دفترکار مدرن
دفترکار هلدینگ
کانسپت اصلی معماری در شرکت هولدینگ حاکی از “فضای سوم” است که درمیان یک دفترکار رسمی قرار داده شده است. یک فضای مسکونی غیر رسمی با طراحی خطوط تیز در فضا تعبیه شده است. قسمت پذیرش با قفسه های سفارشی رنگ روشن تزئین شده است. در این فضا برای افزایش اهمیت محیط  به هنگام بازدید مقامات برجسته داخلی و خارجی از آثار هنری برجسته استفاده شده است.
استفاده از بهترین مانند مواد و متریال،الگوها و بافت ها،طرح های رنگی تمام این موارد با هماهنگی بسیار بالا در کنارهم با مبلمان  شیک و منحصر به فرد چیده شده اند. یک سالن با نشیمن راحت برای مراجعه کنندگان طراحی شده که دارای فضایی برای مبلمان متنوع و صندلی های طراحی شده توسط گالری Nakkash است. تمام اکسسوری ها در بهترین نقاط این دفترکار تعبیه شده است. مانند کتاب،مجسمه و دیگر آثار ساخته شده از سنگ مرمر.
طراحی قفسه برای دفتر کار
طراحی اتاق انتظار دفتر کار

دفترکار هلدینگ

 

کف اتاق ملاقات دارای الگوی خاص چوبی است که میز جلسه با طراحی هندسی و پایه های از جنس برنج بر روی آن قرار داده شده است. فضای داخلی دفترکار توسط چراغ هایی که در سقف تعبیه شده روشن می شود. می توان به این نکته اشاره کرد که از آثار فرهاد مشیری در این دفتر کار بهره گرفته اند.
ظرافت طراحی این دفتر کار باعث ایجاد فضایی خصوصی و خاص شده، طراحی با قفسه های سرتاسری که ارتفاع زیادی دارند همراه یک اجرا بسیار مناسب فضایی آرام و زیبایی را فراهم کرده اند.

جنبه های مختلف مورد نیاز یک دفترکار ، مانند جنبه علمی و آسایش و راحتی در طراحی توجه شده است. یک فضای خصوصی پشت دفتر کار که شامل حمام با سنگ مرمر ،اتاقی برای تعویض لباس نیز وجود دارد.

 

طراحی اتاق انتظار دفتر کار
طراحی اتاق جلسه دفترکار
طراحی اتاق جلسه دفترکار
 طراحی اتاق استراحت در دفترکار
دفترکار هلدینگ