ایده برای طراحی فست فود

ایده برای طراحی فست فود

 

1) استفاده از میز و صندلی به صورت نیمکت، دایره‌ای و خانوادگی از ایده طراحی فست فود است.

2) با دسترسی آسان و جلوگیری از سردرگمی مشتری، حس آرامش در فضای داخلی فست فود ایجاد کنید.

3) ترکیب دیوار آجری، دیوار بتنی و دکور فست فود با چوب، ایده برای طراحی فست فود به سبک امروزی است.

4) در انواع طراحی فست فود از دو نوع میز و صندلی استفاده کنید و با این کار حق انتخاب بیشتری به مشتری بدهید.

5) سبکی خاص را برای چیدمان فضا در نظر بگیرید و میز و صندلی‌ها و تزیین دکوراسیون فست فود را بر اساس آن انجام دهید.

6) طراحی مبل، صندلی و میز با ایده‌های خلاقانه در کنار استفاده از کاناپه و صندلی‌های راحت موجب جذابیت بیشتر فضا خواهد شد.

7) هماهنگی بین دیوار و متریال‌های مصرفی و طراحی دیوار با دیوارکوب از موارد دیگری است که در طراحی فست فود باید به آن توجه داشته باشید.

8) برای تزیین دکوراسیون فست فود می‌توانید از کاشی طرح‌دار، کاغذ دیواری، طراحی قفسه روی دیوار، تابلو و بوروشورهای خاص با تصاویر فست فود و غذاهای ویژه در دنیا استفاده کنید.

 

 

 

طراحی فست فود کوچک

 

طراحی دکوراسیون فست فود کوچک اگر به صورت اصولی باشد و استاندارهای طراحی فست فود را رعایت کند، می‌تواند به محیط جذاب و منحصر به فردی تبدیل شود که متراژ آن خیلی به چشم مشتری نیاید. برای این کار در ابتدا باید مکان مناسبی را برای سرویس‌دهی برای سفارش مشتریان به صورت بیرون‌بر در نظر بگیرید. در دکوراسیون فست فودهای کوچک سعی کنید از رنگ های جذاب در دیوار‌ها و سقف استفاده کنید. علاوه بر این، در طراحی فست فود کوچک از مبلمان بزرگ و جاگیر و رنگ‌های تیره و خسته کننده پرهیز کنید. همچنین بهتر است از دکور فست فود با چوب برای طراحی دکوراسیون فست فود کوچک پرهیز کنید، چون طراحی‌های چوب هزینه زیادی دارند و استفاده از آن ها در مقیاس بزرگ صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت.