آناتومی ساخت آتشکده

آناتومی ساخت آتشکده

 

جمع آوری کیت بلوک های بتنی بهترین راه کار برای به دست آوردن ظاهر سنگ تراشی بدون نیاز به برش سنگ یا مخلوط ملات است. بلوک ها با چسب ساختمانی در اطراف یک آستر نسوز نگه داشته می شوند که آنها را در برابر حرارت زیاد محافظت می کند.

 

آناتومی ساخت آتشکده

 

 

ساخت آتشکده در حیاط

 

آتش نه تنها وسیله ای جذاب برای گرمایش در فضای باز فراهم می کند ، بلکه ساخت آتشکده می تواند یک نقطه کانونی زیبا برای مکالمه و یک مکان سرگرمی مورد علاقه باشد.

آتشکده آجری ، آتشکده سنگی طبیعی ، آتشکده سنگ فرش  می تواند یک افزودنی زیبا به حیاط شما باشد. اینها به صورت سفارشی هستند ، یا می توانید از کیت استفاده کنید. اینها ساختارهای دائمی هستند.

ساخت یک آتشکده برای حیاط خانه شما است. با سه تا پنج  نیمکت ، محوطه آتش خود را احاطه کنید تا فضای زندگی دنج و صمیمی در فضای باز داشته باشید. اگر یک فریم مربعی ، شش ضلعی یا هشت ضلعی برای تاب ها ایجاد کنید ، همچنین یک منطقه مناسب برای آویزان کردن چراغ های خورشیدی تزئینی (چراغ های زهی یا فانوس) برای فضای جشن ایجاد می کند.

 

ساخت آتشکده مدرن

 

همچنین برخی از ایده های منحصر به فرد برای آتشکده وجود دارد. یک آتشکده مدرن استخر با صخره های شیشه ای در نزدیکی یک استخر شفاف در زیر زمین و ویژگی آبشار خیره کننده به نظر می رسد.